Trendy 2020 – czego już nie nosimy?

Patrząc na najnowsze pokazy mody kolekcji wiosna-lato, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że to wszystko gdzieś już było. I ten brak elementu zaskoczenia może mieć dwa powody – albo, w co nie wierzę, kreatorom skończyły się pomysły, albo… wszechobecna polityka zero waste trafiła również na wybiegi. Polityczna poprawność nakazuje, aby nie szaleć za bardzo. Co…Continue reading Trendy 2020 – czego już nie nosimy?

Bliźniaczy płomień – co to?

Zapewne każdy z Was słyszał o bratniej duszy. Niezależnie od tego czy wierzymy w to pojęcie czy też uważamy je za typowe romantyczne dyrdymały, ponoć istnieje. A już w przekonaniach milionów osób na ziemi, z pewnością. A czym jest więc bliźniaczy płomień?!

Skalpelem i kroplówką czyli…o medycynie estetycznej słów kilka

Mam wrażenie, że wielki świat show biznesu podzielił się na dwie frakcje – jedna, zarzekająca się, że nigdy nie będzie nic poprawiać w swoim wyglądzie. I druga – ta, która korzysta i absolutnie się tego nie wstydzi. Podejrzewam, że jest jeszcze szara strefa – czyli ci, którzy się nie przyznają, ale korzystają tak, żeby nie…Continue reading Skalpelem i kroplówką czyli…o medycynie estetycznej słów kilka

Najmodniejsze płaszcze na jesień 2019

Dzisiaj pierwszy dzień kalendarzowej jesieni. Jedni witają ją z uśmiechem, inni z nostalgią, że lato już za nami. Na pocieszenie i otarcie łez chciałam tylko dodać, że nadchodząca pora roku to świetny czas na odświeżenie garderoby i…stworzenie nowych stylizacji. Dzisiaj na tapecie najmodniejsze płaszcze na jesień 2019. Co radzą styliści?