Najmodniejsze płaszcze na jesień 2019

Dzisiaj pierwszy dzień kalendarzowej jesieni. Jedni witają ją z uśmiechem, inni z nostalgią, że lato już za nami. Na pocieszenie i otarcie łez chciałam tylko dodać, że nadchodząca pora roku to świetny czas na odświeżenie garderoby i…stworzenie nowych stylizacji. Dzisiaj na tapecie najmodniejsze płaszcze na jesień 2019. Co radzą styliści?

Nie taki Alli straszny czyli…moje fit zakupy na alliexpress

Odkąd postanowiłam sobie pod koniec grudnia ubiegłego roku, że w 2019 wystartuję w półmaratonie, aktywność fizyczna stała się ważną częścią mojego życia. Ostatnio, gdy biegłam sobie treningową dyszkę, całą swoją uwagę musiałam poświęcić jednej, prozaicznej rzeczy. Spodnie mi spadały… No i co? Trzeba było kupić nowe. Porównując ceny, stwierdziłam że zaryzykuję i zrobię zakupy na…Continue reading Nie taki Alli straszny czyli…moje fit zakupy na alliexpress

Moda z instagrama czyli …

Instagram, podobnie jak pinterest to prawdziwe źródło inspiracji. Kiedy szukamy ciekawych dodatków, czy chcemy dowiedzieć się, co w trendach piszczy, zwykle to insta dostarcza nam najnowszych informacji. Jednak nie zawsze to co ładnie wygląda na kwadratowym ujęciu, będzie sprawdzać się (jakkolwiek) w rzeczywistości. Przykład?