Ranking Ekspresów Kolbowych – Jaki Ekspres Kolbowy Wybrać W 2020 roku?

Jeżeli marzysz o tym, żeby we własnym domu napić się boskiego naparu od mistrza baristy, to ekspres kolbowy jest dla Ciebie. Najlepsze miejsca na kawowej mapie świata korzystają właśnie z takiego typu urządzeń. Dołącz do tego zacnego grona i wybierz swój ekspres kolbowy – za kwotę dużo niższą, niż za zakup ekspresu automatycznego. Musisz jednak…Continue reading Ranking Ekspresów Kolbowych – Jaki Ekspres Kolbowy Wybrać W 2020 roku?

Piękno i funkcjonalność

Czasem stajemy przed koniecznością wyboru niebanalnego prezentu na ślub przyjaciółki, a czasem mamy marzenie by zmienić coś w naszym codziennym otoczeniu. Takie pragnienia można bardzo szybko zrealizować – na różny sposób. Jednym z intrygujących rozwiązań, na jakie możemy wówczas wpaść, może być zakup niepowtarzalnego serwisu kawowego. Serwis taki pozostanie z nami, czy też z naszymi…Continue reading Piękno i funkcjonalność

#pomysł na prezent – kawa

Mój znajomy zwykł mawiać, że spośród wszystkich słodyczy na świecie, najbardziej lubi śledzie. U mnie rzecz ma się podobnie, lecz zamiast wspomnianych ryb, bardziej preferuję kawę. Ogólnie rzecz ujmując, kawa jest doskonałym pomysłem na prezent świąteczny. Znacie bowiem kogoś, kto nie lubi kawy albo chociaż jej zapachu?!