Perfecta softlips – idealna szminka pod maseczkę?

Szminka pod maseczkę. Czy to w ogóle jest konieczne? Wszak dzięki osłonięciu twarzy właściwie nie trzeba się malować. To fakt. Tylko…co, gdy jednak tą maseczkę musimy ściągnąć i wciąż dobrze wyglądać? Z doświadczenia wiem, że lekki podkład plus szminka potrafi zrobić cały makijaż. Znaleźć szminkę, która nie rozmaże się pod maseczką to niezła sztuka. A…Continue reading Perfecta softlips – idealna szminka pod maseczkę?

Szminki na tapecie

W ubiegły wtorek opowiedziałam Wam krótką historię szminki. Dzisiaj czas na zawartość mojej kosmetyczki. Jako, że jestem raczej minimalistką w kwestii kosmetyków, nie jest ich za dużo. Zauważam jednak, że im dłużej czytam Wasze kosmetyczne blogi, tym ta tendencja się niebezpiecznie zmienia w stronę coraz częściej kupowanych kosmetyków…

Krótka historia szminki do ust

Przyciąga spojrzenia, dodaje charakteru, klasy i elegancji. Sama w sobie może być właściwie jedynym makijażem. Szminka. Nie znam kobiety, która nie miałaby chociaż jednej w swojej kosmetyczce. Zanim pochwalę się, jakie mam, chciałam Wam przybliżyć burzliwą historię tego kosmetyku. Łatwo nie miała, jednak zawsze była obiektem…pożądania.