Prezent na ostatnią chwilę…

21 grudnia to taki czas, w którym przygotowania przedświąteczne wychodzą na ostatnią prostą. I chociaż Święta Bożego Narodzenia będą w tym roku zdecydowanie inaczej wyglądały, to pewne rzeczy jednak się nie zmieniają. Prezenty pod choinką. Dzisiaj zaproponuję Ci pomysł prezentowy dla kobiety. Pewnej siebie, żyjącej z pasją…albo dla takiej, która chciałaby taka być;)

Fitodozująca ampułka-booster wzmacniająca i odbudowująca Uzdrovisco

Jeżeli zapytam wprost – czy stosujesz w swojej pielęgnacji jakieś serum? Jest duża szansa, że przewrócisz oczami mówiąc po nosem, no Aga, weź, po co mi to? I wcale się temu nie dziwię. Kiedyś też nie potrzebowałam takiego kosmetyku. A teraz…widzę, że moja skóra go uwielbia. Dzisiaj będzie o serum, które z czystym sumieniem polecam.…Continue reading Fitodozująca ampułka-booster wzmacniająca i odbudowująca Uzdrovisco

Anew Revitalist Avon czyli…

czy pielęgnacja z Avonu zasługuje na uwagę? Pytanie trochę prowokujące, wiem. Przeglądając ich katalog, połowa to pielęgnacja w każdym wymiarze. Od kremów przez maseczki, oliwki, olejki, ampułki, płyny… Pod koniec września dostałam od wizaz.pl do testów kremy na dzień i na noc. Jak się spisały na mojej 35-letniej skórze? Już opowiadam!

Kalendarz Adwentowy Douglas

Aura za oknem nie sprzyja. Wiadomości związane z pandemią dokładają swoje. No i jeszcze wizja lockownu, która delikatnie rzecz ujmując…dobija. Potrzebuję więc czegoś, co poprawi mi humor. I chyba znalazłam. Coś, czego nigdy nie miałam, a co z pewnością umili mi kilkanaście dni przed nadchodzącymi świętami.

Fitoaktywny tonik esencja Uzdrovisco

Pewne rzeczy przychodzą u mnie z wiekiem. Używanie toniku w codziennej pielęgnacji należy właśnie do tej kategorii. I nie to, że nie wiedziałam o istnieniu takich kosmetyków. Ja po prostu nie widziałam potrzeby. Do czasu. Gdy ten rodzaj kosmetyku na stałe zagościł w mojej pielęgnacji i już rozglądałam się za hydrolatami, w moje kosmetyczne łapki…Continue reading Fitoaktywny tonik esencja Uzdrovisco