Anew Revitalist Avon czyli…

czy pielęgnacja z Avonu zasługuje na uwagę? Pytanie trochę prowokujące, wiem. Przeglądając ich katalog, połowa to pielęgnacja w każdym wymiarze. Od kremów przez maseczki, oliwki, olejki, ampułki, płyny… Pod koniec września dostałam od wizaz.pl do testów kremy na dzień i na noc. Jak się spisały na mojej 35-letniej skórze? Już opowiadam!

Kalendarz Adwentowy Douglas

Aura za oknem nie sprzyja. Wiadomości związane z pandemią dokładają swoje. No i jeszcze wizja lockownu, która delikatnie rzecz ujmując…dobija. Potrzebuję więc czegoś, co poprawi mi humor. I chyba znalazłam. Coś, czego nigdy nie miałam, a co z pewnością umili mi kilkanaście dni przed nadchodzącymi świętami.

Fitoaktywny tonik esencja Uzdrovisco

Pewne rzeczy przychodzą u mnie z wiekiem. Używanie toniku w codziennej pielęgnacji należy właśnie do tej kategorii. I nie to, że nie wiedziałam o istnieniu takich kosmetyków. Ja po prostu nie widziałam potrzeby. Do czasu. Gdy ten rodzaj kosmetyku na stałe zagościł w mojej pielęgnacji i już rozglądałam się za hydrolatami, w moje kosmetyczne łapki…Continue reading Fitoaktywny tonik esencja Uzdrovisco

Lakiery hybrydowe Clavier…

tuż po powrocie z sielskich wakacji, w moje ręce wpadła przesyłka pełna hybrydowych dobroci. Wielbicielką manicure hybrydowego jestem już od dawna, jednak nigdy nie miałam do czynienia z marką Clavier. Jak się spisuje? Już opowiadam!