Postanowienia noworoczne 2020 sprawdzam!

Witaj w 2021 roku. Nowy Rok, nowe możliwości, nowe plany… Co by nie mówić, ta magiczna data powoduje, że gdzieś tam z tyłu głowy myślisz sobie- może jednak postanowić coś sobie w tym roku? U mnie postanowienia noworoczne się sprawdzają. Są motorem napędowym do małych i większych zmian. Nim napiszę te na 2021 rok, warto…Continue reading Postanowienia noworoczne 2020 sprawdzam!

Postanowienia na rok 2020

W minionym roku przekonałam się na własnej skórze, że postanowienia noworoczne mają niezwykłą moc. Jeżeli weźmie się je na poważnie, potrafią zdziałać naprawdę wiele. W 2019 przekroczyłam swoją strefę komfortu wiele razy, robiłam rzeczy, które zapewne pozostałyby w fazie luźnych myśli… ale je spisałam i realizacja w sumie wychodzi na plus. Czas więc na postanowienia…Continue reading Postanowienia na rok 2020

Postanowienia na 2019 rok… sprawdzam!

To było 2 stycznia. Wtedy to na blogu pojawił się wpis z moją listą postanowień noworocznych na 2019 rok. A dzisiaj, rok później, pora na wielkie…SPRAWDZAM!  I o tym będzie dzisiaj. Jedno jest pewne – z perspektywy czasu widzę, że wspomniane postanowienia były kamyczkami, które uruchomiły lawinę…mniejszych i większych zmian w moim życiu. Koniec zagajania,…Continue reading Postanowienia na 2019 rok… sprawdzam!